درباره گالری هفت سنگ

هفت سنگ گالری مورخ ۱۴/۲/۱۴۰۰. فعالیت خود را در زمینه فروش سنگهای اصل و درمانی و پاکسازی آنها ، با کمک و همکاری جناب آقای دکتر رضا علیزاده و خانم بهناز قلی زاده آغاز نموده است و یکی از معتبرترین مرکز ارائه محصولات انرژیکی و درمانی و اصل در ایران و مورد تایید اساتید برتر کشوری میباشد.

خانم قلی زاده از سال ۱۳۹۹ با رهنمودهای ارزشمند دکتر علیزاده و کمک گرفتن از موارد درمانی مربوط به طب سنتی وسنگ تحقیقات درمانی هندی علم ودیک تحقیقات خود را در خصوص سنگ درمانی شروع کردند.

مشکل بارز اهمیت کشور نبود سنگهای اصل در بازار های سنگ و همین امر موجب عدم درمان بیماران از طریق سنگ می باشد. که خوشبختانه در کارگاه هفت سنگ گالری، اکثر سنگها حدود ۱۰ سال پیش وارد کشور شده اند و کلیه سنگهای اصل و با کیفیت موجود می باشد.

هدف هفت سنگ گالری گسترش درمان از طریق سنگهای اصل و ترویج آن در انرژی بخشیدن به کلیه مراکز انرژی ، پاکسازی منازل و فنگشویی فردی از طریق علم فنگشویی، و ترویج عشق و محبت و خلوص و آگاهی در کلیه منازل می باشد.

به جرات میتوان گفت هفت سنگ گالری یکی از معتبرترین مرجع جهت خرید سنگهای اصل، کاسه تبتی، رودراکشا، محصولات فنگشویی، محصولات حفاظتی و سایر محصولات انرژیکی در کشور می باشد.

آرمانهای ما

  1. اصل بودن تمامی سنگها و محصولات ،مشاوره دقیق و تخصصی در خصوص انتخاب محصول
  2. ارسال سریع و پیگیری مداوم
  3. صداقت در گفتار و قیمتگذاری منصفانه
  4. پرهیز از دروغ و اغراق،

ارسال محصولات

هم اکنون گالری فوق در شعبه کرج می باشد و محصولات را به تمامی نقاط ایران و حتی کشورهایی که امکان پست باشد ارسال میکند.